Hae sivustolta

Arkisto

Ottelut 2008 – 2012

Kausi 2011-2012

Ronaltiina cup
 
OGC
10.02.2012 B-tytöt – ONSBI  
11.02.2012 GBK – B-tytöt  
11.02.2012 PiteåIF – B-tytöt  
 
BSM-sarja
 
Bt Ykkönen kevät
15.04.2012 FCEspoo – B-tytöt  
22.04.2012 13:00 B-tytöt – FCHonka  
29.04.2012 EPS – B-tytöt  
05.05.2012 12:00 B-tytöt – HJK/2  
13.05.2012 FCReipas – B-tytöt  
27.05.2012 FCItä-Helsinki – B-tytöt  
03.06.2012 13:00 B-tytöt – PuiU  
11.06.2012 LauTP – B-tytöt  
 
Bt Ykkönen syksy
25.07.2012 18:30 B-tytöt – LAUTP  
01.08.2012 18:00 FCViikingit – B-tytöt  
05.08.2012 14:00 B-tytöt – HJK/2  
12.08.2012 12:00 FCHonka – B-tytöt  
19.08.2012 14:00 B-tytöt – MPS  
25.08.2012 13:00 B-tytöt – FCReipas  
02.09.2012 12:30 PuiU – B-tytöt  
09.09.2012 14:00 B-tytöt – EPS  
16.09.2012 16:00 HPS – B-tytöt  
 
SM-sarjan nousukarsinta
23.09.2012 13:00 B-tytöt – SIF  
14.10.2012 13:00 SIF – B-tytöt  

Kausi 2010-2011

Ronaltiina cup
06.01.2012 17:30 B-tytöt – JyPK    
07.01.2012 12:30 SiPS – B-tytöt    
 
OGC
 
BSM-sarja
 
Bt 1 div
17.04.2011 18:30 LauTP – B-tytöt  
23.04.2011 14:00 B-tytöt – FC Kuusysi    
30.04.2011 13:00 MPS – B-tytöt    
08.05.2011 14:00 B-tytöt – FC Itä-Helsinki    
15.05.2011 15:30 FCHonka/HooGee YJ – B-tytöt    
22.05.2011 14:00 B-tytöt – HJK/2    
29.05.2011 15:00 HyPS – B-tytöt    
02.06.2011 14:00 B-tytöt – PeKa    
12.06.2011 15:00 KJF – B-tytöt    
29.06.2011 18:30 B-tytöt – PU-62    
 
Bt 1 div syksy
23.07.2011 14:00 B-tytöt – LauTP    
06.08.2011 FCHonka – B-tytöt    
13.08.2011 15:00 B-tytöt – MPS    
21.08.2011 FCItä-Helsinki – B-tytöt    
27.08.2011 14:00 B-tytöt – HyPS-JoKi yj    
28.08.2011 14:00 B-tytöt – FCHonka/HooGee yj    
04.09.2011 HJK/2 – B-tytöt    
18.09.2011 PeKa – B-tytöt    
25.09.2011 13:00 B-tytöt – FCReipas    
 
Girl Power 2011
07.01.2011 15:00 B-tytöt – Klubi36    
08.01.2011 9:00 B-tytöt – TiPS    
08.01.2011 12:10 GBK – B-tytöt    
08.01.2011 18:05 FC Itä-Helsinki – B-tytöt    
 
SM-karsinta
01.10.2011 13:00 Innon Mimmit/Visan Pallo yj – B-tytöt    
09.10.2011 15:00 B-tytöt – Innon Mimmit/Visan Pallo yj    
 
TalviSeMi 2011
29.01.2011 10:00 B-tytöt – KOPSE    
29.01.2011 14:40 HooGee-Honka2 – B-tytöt    
29.01.2011 20:00 B-tytöt – MPS    

Kausi 2009-2010

Ronaltiina cup
 
OGC
 
BSM-sarja
 
Al. kakkonen/ykkösen kars
11.08.2010 19:00 B-tytöt – FC Hertta    
21.08.2010 12:00 FC Kuusankoski – B-tytöt    
29.08.2010 13:00 B-tytöt – FC Kuusankoski    
12.09.2010 12:00 FC Hertta – B-tytöt    
19.09.2010 13:00 B-tytöt – FC Kuusankoski    
 
F.U.N -lopputurnaus
30.07.2010 10:00 B-tytöt – ONS    
30.07.2010 14:00 B-tytöt – HJK    
31.07.2010 10:00 Turun Pyrkivä – B-tytöt    
 
F.U.N aluekarsinta
18.04.2010 11:05 B-tytöt – PaRi    
18.04.2010 17:45 JyPK – B-tytöt    
25.04.2010 10:30 B-tytöt – Klubi-36    
25.04.2010 16:30 PEPO – B-tytöt    
08.05.2010 9:00 B-tytöt – KMF    
08.05.2010 15:00 B-tytöt – FC LaPa    
 
F.U.N piirin sis karsinta
13.02.2010 8:30 SiPS – B-tytöt    
14.03.2010 15:45 B-tytöt – Klubi-36    
20.03.2010 12:30 KMF – B-tytöt    
 
Harjoituspelit
12.12.2010 13:00 PU-62 – B-tytöt    
 
Piirisarja normaalikenttä
05.05.2010 20:00 SiPS – B-tytöt    
12.05.2010 B-tytöt – KMF    
19.05.2010 Klubi-36 – B-tytöt    
02.06.2010 18:30 B-tytöt – KiuPa    
09.06.2010 17:30 B-tytöt – SiPS    
04.08.2010 19:30 KiuPa – B-tytöt    
15.08.2010 16:00 SiPS – B-tytöt    
19.08.2010 18:30 B-tytöt – KMF-j    
25.08.2010 18:30 Klubi-36 – B-tytöt    
11.09.2010 13:00 B-tytöt – KiuPa    
15.09.2010 19:00 B-tytöt – Klubi36    
17.09.2010 18:00 KMF – B-tytöt    
 
Piriisarja pienkenttä B18
15.05.2010 11:00 B-tytöt – Kaiku    
15.05.2010 12:30 B-tytöt – KMF/Real    
30.05.2010 11:00 KMF/United – B-tytöt    
30.05.2010 14:00 Hurtat – B-tytöt    
07.08.2010 11:00 Kaiku – B-tytöt    
07.08.2010 12:30 KMF-j/Real – B-tytöt    
28.08.2010 11:00 B-tytöt – Hurtat    
28.08.2010 12:30 B-tytöt – KMF-j/United    
 
Ronaltiina -cup
27.03.2010 8:45 SiPS – B-tytöt    
27.03.2010 13:25 B-tytöt – JyPK    
 
Top of Holland Trophy
03.04.2010 9:45 Roda´23 1 (NL) – B-tytöt    
03.04.2010 11:05 Bramming BK 2 (DK) – B-tytöt    
03.04.2010 12:35 Achilles 1894 (NL) – B-tytöt    

Kausi 2008-2009

Ronaltiina cup
 
OGC
 
BSM-sarja
 
Länsi-Savo -turnaus
25.04.2009 9:40 Tytöt -95 – FCReipas  
25.04.2009 10:50 Tytöt -95 – Klubi36  
 
Piirisarja normaalikenttä C15
18.05.2009 18:00 Tytöt -95 – KMF    
11.06.2009 18:30 Tytöt -95 – Klubi-36    
22.06.2009 19:00 Tytöt -95 – KiuPa    
04.07.2009 15:00 JIPPO-j/Yllätys – Tytöt -95    
04.08.2009 18:00 KMF – Tytöt -95    
12.08.2009 18:30 Klubi-36 – Tytöt -95    
26.08.2009 19:00 KiuPa – Tytöt -95    
09.09.2009 19:00 Tytöt -95 – Jippo-j    
 
Piirisarja pienkenttä
21.05.2009 10:00 Tytöt -95 – NPH/Raiku    
21.05.2009 11:30 Kaiku – Tytöt -95    
09.08.2009 10:00 Tytöt -95 – Kaiku    
09.08.2009 13:00 Tytöt -95 – WJK-j C    
23.08.2009 10:00 Tytöt -95 – WJK    
23.08.2009 11:30 Tytöt -95 – NP-H/Raiku    
23.08.2009 13:00 Kaiku – Tytöt -95    
12.09.2009 10:00 WJK – Tytöt -95    
12.09.2009 11:30 Tytöt -95 – NP-H/Raiku    

Kommentit (0)

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Voit käyttää näitä HTML-tageja ja attribuutteja: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yhteistyössä

  • Varkauden Aluelämpö