Hae sivustolta

Pelit ja Turnaukset 2018

6.1. Varkaus,Futsal- piirisarja P13

SiPS – WJK  0 – 5

WJK – KuPS/jl musta A  8 – 0

SC Riverball – WJK 0 – 8

20.1. Joensuu,Futsal- piirisarja P13

KuPS/jl keltainen A – WJK  0 – 2

WJK – KuPS/jl musta B  3 – 2

27.-28..1. PePo Cup, Lappeenranta

WJK –  IPS  2 – 1

PEPO – WJK  0 – 2

JIPPO – WJK  1 – 1

WJK – Kultsu  2 – 1

PEPO/06 – WJK  2 – 3

10.2. Siilinjärvi,Futsal- piirisarja P13

WJK – KuPS/jl keltainen B  3 – 0

SaPa – WJK  1 – 2

21.-22-4. OBC  Turnaus, Oulu

WJK  – FC Raahe  3 – 0

TP-47 – WJK  1 – 2

PonPa – WJK  1 – 5

WJK – Huima  0 – 6

WJK – KajHa  1 – 1  rp. 3-2

29.4.. Piiricup, Varkaus

WJK/sininen – KiU  1 – 1  rp. 3-4

5.5. Piirisarja, Varkaus

KuPS/jl keltainen Ilmari – WJK/sininen  1 – 4

WJK/sininen – SuPa  3 – 2

KuPS/jl Haaste 06 – WJK/valkoinen  1 – 5

ToU – WJK/valkoinen  0 – 9

10.5. Piirisarja, Pieksämäki

PK-37/valkoinen – WJK/valkoinen  4 – 3

WJK/valkoinen – PK-37/sininen  3 – 5

10.5. Piirisarja, Kuopio

RautU – WJK/sininen  2 – 8

WJK/sininen – KuPS/keltainen Urho  6 – 0

14.5. Piiricup, Iisalmi

PK-37/sininen – WJK/valkoinen

19.5. Piirisarja, Iisalmi

WJK/valkoinen – KuPS/haaste 06  8 – 0

WJK/valkoinen – ToU  8 – 2

19.5. Piirisarja, Suonenjoki

SuPa – WJK/sininen  5 – 0

WJK/sininen – KuPS/keltainen Ilmari  1 – 3

27.5. Piirisarja, Pieksämäki

SaPa – WJK/valkoinen  2 -12

29.5. Piiricup, Varkaus

WJK/valkoinen – PK-37/valkoinen  3 – 2

3.6. Piiricup, Varkaus

LehPa/musta – WJK/valkoinen  1- 4

10.6. Piirisarja, Varkaus

WJK/sininen – Pallokissat/PSG

Pallokissat/PSG – WJK Sininen

WJK/valkoinen – SaPa

16.6. Piirisarja, Toivala

PK-37/sininen – WJK/valkoinen

WJK/valkoinen – PK-37/valkoinen

16.6. Piirisarja, Rautalampi

WJK/sininen – RautU

KuPS/keltainen Urho – WJK/sininen

4.8. Piirisarja

26.8. Piirisarja

1.9. Piirisarja

16.9. Piirisarja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kommentit (0)

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Yhteistyössä

  • Varkauden Aluelämpö